Headset om communicatie in uw werkplek te verbeteren
Jabra Evolve 30 II Mono voor Mobiele Telefoons is een professionele headset die is ontworpen om u te helpen uw conversaties te verbeteren en te verbeteren met een luidspreker met een luidspreker en een passieve geluidsisolatie.
Passieve Noise Cancellation
De Jabra Evolve 30 heeft een state-of-the-art, noise cancelling microfoon die achtergrondgeluid elimineert en hogefrequentgeluiden verlaagt om u van hoge kwaliteit en ononderbroken oproepen te voorzien.
Snelle en eenvoudige installatie
De Plug-and-Play Setup betekent dat de headset klaar is om te gaan zodra het wordt aangesloten. Steek gewoon de 3,5 mm-aansluiting in uw apparaat.
Stijl en Comfort
Met de zachte kunstleren oorkussentjes is de Jabra Evolve 30-headset comfortabel om de hele dag te dragen. Met de verstelbare hoofdband kunt u ook de perfecte pasvorm vinden.
Goede prijs-kwaliteitverhouding, voldoet aan de beschrijving
Bon rapport qualité prix, fidèle à la description
Petra Stofregen
20/05/2025
Doet wat het moet doen
Doet wat het moet doen
U. Pierluca
19/02/2021
Comfortabel en met goed geluid. Effectieve ruisonderdrukking
Comoda e con un buon audio. Efficace la riduzione dei rumori
Rosemary
25/01/2021
Erg comfortabel. Het auditieve geluid is goed, maar de microfoon produceert niet de geluidskwaliteit die ik had verwacht.
Very comfortable. The aural sound is good but the microphone does not produce the sound quality that I was expecting.
L. Klaas
18/07/2019
Spraak- en geluidskwaliteit zeer goed.
Spech-, und Hörqualität sehr gut.
P. Pierre
14/11/2017
Kopen om te bellen vanaf een IP-telefoon. Ik moest een 2,5 / 3,5 mm jack-adapter toevoegen, omdat mijn CISCO Small Business SPA303-telefoon 2,5 mm is. Alles werkt correct.
Acheter pour faire du phoning depuis un téléphone IP. J'ai dû ajouter un adaptateur jack 2.5 / 3.5 mm, car mon téléphone CISCO Small Business SPA303 est en 2.5 mm. Tout fonctionne correctement.