Met de EPOS EHS-adapterkabel kunt u uw draadloze EPOS headset koppelen aan uw Polycom telefoon en zo oproepen beantwoorden en beëindigen zelfs als u niet bij uw werkplek bent. Als er een gesprek binnenkomt klinkt er een pieptoon, waarna u met één druk op de multifunctionele gespreksknop van uw headset het gesprek kunt aannemen. Met dezelfde simpele handeling kunt u tevens het gesprek beëindigen.
Gesprekken kunt u met deze EHS-kabel volledig elektronisch op afstand bedienen waardoor het gebruik van een handset lifter niet nodig is.
HET PRESTEERT ZIJN FUNCTIE GOED, WIJ ZIEN SLECHTS ÉÉN PROBLEEM MET HET SENNHEISER D10 TELEFOONPRODUCT, EN HET IS DAT JE ZELF NIET MET DE HANDSET KAN OPNEMEN
REALIZA BIEN SU FUNCIÓN, SOLO VEMOS UN PROBLEMA CON EL PRODUCTO SENNHEISER D10 PHONE, Y ES QUE NO SE PUEDE DESCOLGAR DESDE EL MISMO AURICULAR